Loading color scheme

Fedua: Prvotřídní eco-friendly laky na nehty v originálním obalu

12-Lak-na-nehty-od-Feduaodstn-Posh-Rougecena-530-Kwwwmyskinocz- Dokonalost, jak známo, se skrývá v detailu – vztaženo k ženské kráse, za onen stvrzující detail bývají považovány náležitě upravené nehty. Mladá italská značka laků na nehty Fedua ženám a dívkám umožňuje prostřednictvím výjimečné škály barev vystihnout svůj jedinečný styl, aniž by rezignovaly na eco-friendly přístup. Fedua uvedla na trh profesionální řadu laků na nehty bez škodlivých látek získávaných z ropy, bez olova, formaldehydů a podobně nežádoucích ingrediencí – laky jsou tzv. 7-free. Dlouhotrvající laky na nehty mají perfektní gelový efekt. Jejich textura s vysokým procentem pigmentů přináší okamžitě viditelný výsledek. Lak se navíc opravdu velmi snadno nanáší.

Dynamická značka Fedua se zrodila v roce 2015 v Itálii. Rodina zakladatele značky, kterým je Luca Gonzini, vyráběla barvy více než 50 let. Moderní pojetí laku na nehty a historie rodinné firmy se harmonicky snoubí v originálním balení evokujícím klasickou plechovku barvy. Zkrátka prvotřídní produkt ve všech ohledech. Jak říká zakladatel značky, Fedua vznikla spojením rodinné tradice a jeho vášně pro cestování a dobrodružství, které ho inspirovaly: „Vždy jsem hodně cestoval, ať už kvůli studiu, práci nebo jen tak pro radost z poznávání něčeho nového. Z každé takové zkušenosti jsem si vždy chtěl odnést něco zvláštního, co by obohatilo můj život. A přesně to se stalo při mé cestě do Maroka. Okouzlila mne zdejší krajina a ženy, které ve svých rukách proměňovaly plody argánie na blahodárný arganový olej a úžasnou kosmetiku. V ten moment jsem si uvědomil, že tahle cesta vede k mé budoucnosti.“

V současné době Fedua patří mezi leadery v oboru a pravidelně rozšiřuje své produktové portfolio. Značka má mnoho salonů v Itálii a je prodávána v předních kosmetických řetězcích také v mnoha dalších zemích. Její produkty používají luxusní spa a wellness salony a hotely, objevují se v prestižních magazínech a na kosmetických veletrzích.