Loading color scheme

LETNÍ KOSMETICKÉ VIBRACE Z FRAGONITA

tropicky-mix Léto klepe na dveře a ve Fragonitu to začíná vypadat jako na tropickém ostrově. Všude ve vzduchu se nese vůně exotického ovoce i květin, a těch barev! Protože věříme, že se už léta stejně jako my nemůžete dočkat, přinášíme i k vám domů variaci těch nejkrásnějších kosmetických produktů a svíček, jež vám připomenou, jak krásné roční období nás již zanedlouho čeká. Pojďte si s námi užívat jedinečných letních vibrací a nalaďte se na vlnu pohody!

Děti léto milují, je to pro ně totiž čas objevování nových věcí a zážitků. Pokud se už nemohou dočkat dovolené u moře, zpříjemněte jim čekání zábavnou koupelí s pěnami a sadami od britské značky Baylis & Harding, jejichž součástí jsou i hračky s motivy mořských zvířátek.

tropicky-mix-2 Ryze letním aroma můžete snadno provonět i svou pokožku! Stačí obohatit každodenní očistu exoticky vonícím tekutým mýdlem či sprchovým gelem od Baylis & Harding, tuhým mýdlem značky Scottish Fine Soaps nebo přihodit do koupele šumivou kostičku s vůní kaktusu, pomela a dalšího tropického ovoce od Somerset Toiletry.

Svěží tóny exotických dálek se vyplatí vnést i do svého domova, kde vás budou každý den nabíjet pozitivní energií. Svíčky DW Home a Village Candle se pyšní kvalitními ingrediencemi, technologií dvojího knotu a především dechberoucími vůněmi tropických květin, svěžího mořského vánku a ovoce, jako je guava, ananas a červený pomeranč.