Loading color scheme

5 letních beauty pomocníků na cestu z Myskino: Přírodní deodorant, body splash i velká dávka zklidnění a hydratace!

Probiotic-Radiance-Tonic-web Myskino, pražská niche parfumerie a concept store soustředící se na luxusní přírodní kosmetiku, přichází s letními beauty pomocníky, kteří se postarají o krásnou, zdravou pleť i celodenní svěžest kdekoli na cestách. 5 letních vychytávek, jež dodají pleti hlubokou hydrataci, zmírní následky přílišného slunění, podtrhnou půvab, přidají jiskru a osvěží i v tropech.

Antonia Burrell: Forest Dew – 100% přírodní hydratace
Vyživující a zkrášlující pleťová voda, bohatá na antioxidanty, poskytuje až 8x delší hydrataci než kyselina hyaluronová  (HA). Jejími přednostmi jsou: odstranění rozšířených pórů, zanícení, začervenání pleti. Výsledkem je přirozeně vypnutá, dlouhodobě hydratovaná a zářivá pleť. Rostlinný extrakt bohatý na fukózu zajišťuje okamžitou a mimořádně dlouhotrvající hydrataci. Ideální pro jemnou a citlivou pleť se sklony k podráždění, alergii a zanícení. Skvělý pro předčasně stárnoucí, unavenou a dehydratovanou pleť.

Edible Beauty: Probiotic tonic – hydratační sérum
Přípravek obohacený živým probiotickým kmenem Lactobacillus Bulgaricus obnovuje rovnováhu mikrobů pleti, podporuje optimální zdraví pokožky a odolnost proti akné, vnějším agresorům a podráždění. Silný ochranný a hydratační účinek zajišťuje intenzivně vyživující jojobové mléko. Extrakt z březových lístků nabízí silnou ochrannou bariéru a jako bonus okamžité stažení pokožky.

Intenzivně hydratační probiotická infuze pro pleť, vyvinutá s cílem optimalizovat zdraví mikrobiomu vaší pleti a zvýšit odolnost kožní bariéry pro jasnou a mladistvou pleť.

Henné Organics: Luxury Lip Tint Bare
Delikátní “nude” barva není na rtech příliš patrná, a přesto jim dodává přirozenou krásu. Pro lehký dotek barvy před cestou na pláž naneste jednu vrstvu, pro výraznější tón na letní party přidejte vrstev více.  

Jardins D´Écrivains: Body splash Marceline
Tato vůně je poetickou květinovou kompozicí z květů pomerančů, zimolezu, ylangu, třešňové vody a růže.
Body splash nádherně provoní celé tělo i vlasy. Něžná a jemná, jako francouzská básnířka Marceline Desbordes-Valmore, to je květinová Marceline. Lze používat v létě – i na slunci.

Feret: Bloc Hyalin – 100% přírodní deodorant
Bloc Hyalin na rozdíl od jiných krystalů vždy vynikal absolutní čistotou, které je dosaženo díky dlouhému a složitému procesu čištění. Bloc Hyalin se vyrábí z kamence draselného té nejvyšší kvality a je 100% přírodní – žádné chemické látky či syntetické produkty.

Po nanesení zanechává na kůži jemný neviditelný film minerální soli, která zabraňuje tvorbě bakterií způsobujících nepříjemný zápach. Díky svému přírodnímu složení nepůsobí dráždivě a pokožka tak zůstává krásně hladká a klidná.