Loading color scheme

Nově v OliOla studiu: Organic Minerals – revoluční značka v barvení vlasů bez tvrdých chemikálií

OM-two-girls Díky ojedinělému konceptu OliOla Organic Beauty studia, tedy krása bez kompromisů, jsou zákazníci zvyklí na péči výhradně s přírodními a bio kosmetickými produkty. OliOla stále aktivně hledá inovativní, neotřelé a funkční značky, splňující další požadavky, jako je udržitelnost, ekologie a profesionální použití.

Na zdraví vlasů se podepisuje celá řada faktorů. Prvním krokem k oslnivé, bujné kštici by mělo být omezení chemické zátěže, o což v OliOla dlouhodobě usilují. Kadeřnické služby se tak nyní rozšiřují o kompletní péči o vlasy s novou přírodní značkou barev a stylingu Original Minerals. O & M CØR.color je nastupující generací profesionální barvy na vlasy bez amoniaku, PPD a resorcinolu a splňuje požadavek na co nejčistší barvy na vlasy na světě tím, že eliminuje nežádoucí, zdraví škodlivé chemikálie.

Po letech výzkumu a testování v salonu představuje CØR.color exkluzivní technologii Molecular Blend Technology (MBT) – obrovský krok kupředu ve vlasovém průmyslu. Tento revoluční barvicí systém ideálně spojí pigmenty, což jim umožňuje efektivněji se rozvíjet, poskytuje prvotřídní krytí a minimalizuje riziko podráždění pokožky hlavy. Společnost O & M jako jedna z prvních firem zabývajících se barvením vlasů nabízí uvědomělým zákazníkům a kadeřníkům přípravky nezatížené chemií – přírodní a vysoce efektivní produkty. CØR.color je odpovědí na celosvětový problém rostoucí chemické citlivosti.

Barvy na vlasy O & M CØR.color neobsahují následující běžné dráždivé ingredience:

  • amoniak
  • PPD
  • resorcinol
  • bez lepku
  • bez sóji
  • vegan

Všechny šampony a kondicionéry O & M jsou speciálně navrženy pro maximální péči o barvené vlasy, včetně ochrany proti UV záření. Neobsahují chemikálie jako parabeny, MIT a triclosan, které jsou nahrazeny přírodními látkami z Austrálie, rodiště značky O & M. Přírodní ingredience pocházejí z různých geografických oblastí – od pouště až po oceán, přinášejí mnoho skvělých vlastností pro správnou výživu a ochranu vlasů. Každý šampon O & M má vlastní barevnou čepičku, která usnadňuje výběr správného druhu.