Loading color scheme

Dopřejte své pleti to, co potřebuje

{phocagallery view=category|categoryid=1956|imageid=6388|float=left}Základem krásné pleti je péče o ni. Důkladnému odličování, čištění a výživě se nevyrovná žádný make-up ani korektor na světě. S kosmetikou Rituals navíc vždy víte, že pečujete nejen o sebe, ale zároveň jste citliví i k životnímu prostředí.

Na odstranění make-upu a nečistot z pleti můžete použít čistící mléko, dvousložkový odličovač, peeling nebo gelovou emulzi či krémovou emulzi. Čistící rituál se pak hodí zakončit pleťovým tonikem. Provádějte ho každé ráno i večer. Po důkladném vyčištění je vždy dobré pokožku správně hydratovat, aby na ni nepůsobily negativní vnější vlivy, kterými může být třeba klimatizace. Někomu vyhovují více gelové krémy, jinému zase séra nebo hutnější krémy.  

K hydrataci pomáhají i pleťové masky. Ty, které nabízí Rituals obsahují galangal, který pomáhá v tvorbě kyseliny hyaluronové. Pro citlivou pleť pak určitě volte speciální produkty, které pokožku zklidní. V tom jim pomáhá aloe vera a další bylinné extrakty. Speciální zpevňující řadu má kosmetika Rituals i pro řešení prvních známek stárnutí. Ty poznáte podle toho, že pleť vypadá unaveně, je bez lesku a v obličeji se začínají objevovat první drobné vrásky. Na ty jsou nejvhodnější speciální anti-aging krémy, séra a masky s extraktem z tibetské Rozchodnice růžové. Pokud už jsou na pokožce viditelné hlubší vrásky a pokožka ztrácí elasticitu, je vhodnější zvolit přímo protivráskovou řadu. Ta obsahuje extrakty z Cistu šedavého, Ibiškovce jedlého a Pouštní lilie. Společně pomáhají zvyšovat elasticitu pokožky, redukují vrásky, stařecké skvrny a poruchy pigmentace.

{phocagallery view=category|categoryid=1956|limitstart=0|limitcount=0|float=left}