Loading color scheme

Kolekce My Favourites od značky Lindex. Co nosí Penélope nejraději?

Kolekce My Favourites je inspirována bohatstvím, pestrostí a ženskou smyslností latinsko-americké kultury. Paleta barev zahrnuje neutrální odstíny khaki, černé, perleťově šedé a bílé, ale také intenzivní zelenou a červenou. Mezi vzory nechybí zvířecí potisky, potisky s motivy džungle nebo batika. Latinsko-amerického ducha připomínají třásně. Klíčovými prvky jsou barevné topy, šaty a nátělníky s nejrůznějšími motivy. Kombinujte je s plátěnými a džínovými šortkami, které v kolekci nesmí chybět.

„Zamilovala jsem si červené maxi šaty. Jsou překrásné a navíc tak pohodlné," nadšeně dodává Penélope, tentokrát v roli modelky v jarní kampani společnosti Lindex.

„Nezáleží na tom, zda jsou naše zákaznice hollywoodskými herečkami nebo ženami v domácnosti. Oblíbené kousky tu najde každá z nich. Vezměte si na sebe dlouhé plážové šaty nebo skvěle padnoucí šortky, ke kterým si oblečete lesklý vršek od plavek a pletený top. Přidejte kupu doplňků a váš perfektní look je na světě," radí Nina Starck, manažerka designu společnosti Lindex.

{phocagallery view=category|categoryid=1145|limitstart=0|limitcount=0}