Loading color scheme

Gábina Páralová představuje kolekci jaro/léto s barvou levandule

„Linie kolekce balancuje na hraně mezi extravagantností a korektností," vystihuje hned na úvod svoje modely Gábina Páralová. Příkladem je volně střižený overal v odstínu lila. Pro milovnice kalhot splňuje přesně to, co ostatní ženy milují na šatech – nemusí řešit, co s čím sladit, jednoduše je baví styl „obleču a jdu".

Jiné ženy ale naopak rády kombinují a vymýšlí svoje vlastní modely. Ani ty se s touto kolekcí před zrcadlem rozhodně nudit nebudou. Gábina totiž navrhuje tak, aby kombinování jednotlivých kousků nebyl problém. Kalhoty, kraťasy, sukně, halenky, blejzry, vestičky, kabátky, to vše z nové kolekce je nositelné a lichotivé k ženské postavě. Samozřejmě jedinečnost modelům dodávají i prvky pro návrhářku tolik typické – sklady, řasení a asymetrie.

Když se Gábiny zeptáte, který druh oblečení ze své nové kolekce by ráda „vypíchla", s odpovědí dlouho neváhá. „Každé ženě sluší více šaty, takže jsou i v této kolekci hojně zastoupeny v různých střizích, aby si každá zákaznice vybrala podle svého stylu a typu postavy," vysvětluje Gábina. „Nicméně, ať už jste kalhotový nebo sukňový typ, i v parném létě můžete být oblečená jako ze škatulky," dodává.

{phocagallery view=category|categoryid=1548|limitstart=0|limitcount=0}