Napadlo vás někdy, jak velký vliv může mít na váš vztah s partnerem to, v čem oba spíte? I tahle zdánlivá banalita občas vyžaduje přemýšlení a dělání kompromisů…

 

Stejně jako řešíte, co jíte, odkud pochází oblečení, které nosíte, nebo co obsahuje kosmetika, kterou si nanášíte na obličej, mění se váš přístup i k něčemu tak obyčejnému a zdánlivě nedůležitému, jako je pyžamo.

 

Pyžamo nosíte podstatnou část dne, navíc v posteli se často odehrává váš intimní život, proto není radno podceňovat, v čem spíte. Důležité je nejen, v čem spíte vy, ale i to, jestli vám nevadí, v čem spí váš partner.

 

Až budete mít volnou chvilku, zeptejte se tedy partnera, co se mu na vás v noci nejvíce líbí a na oplátku prozraďte zase vy jemu své preference. Pokud se vaše vzájemné požadavky nesetkají s vaším vkusem, zkuste najít společný kompromis. Anebo mu miniaturní krajkové prádlo dopřejte jen občas, za odměnu.

 

Muži nazí, ženy v košili
Pokud se váš drahý odmítá vzdát pruhovaného bavlněného pyžama, můžete mu ukázat statistiky. Celých sedmdesát procent evropských mužů spí úplně bez oblečení, což údajně ženám připadá ze všeho nejvíc sexy. Mimochodem, polovina z těchto mužů navíc zůstane nahá i po dobu přípravy snídaně.

 

Na druhou stranu ženy prý nejraději spí v bavlněné noční košili, eventuelně delším triku. Oblíbenou noční róbou je pro ně zejména v létě také tílko a pánské trenky. Většina mužů na nich samozřejmě nejraději vidí krátké sexy košilky, ovšem neberte to jako úzus, každý má samozřejmě jiný vkus, proto se toho svého partnera raději optejte. Na druhou stranu i dlouhá noční košilka může vypadat sexy, a přitom být pohodlná - pokud má krásnou siluetu a je vyrobena ze saténu. Stejně tak i klasický pyžamový komplet, který působí velmi rafinovaně.

 

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK V NAŠEM BLOGU >>