Loading color scheme

PANERAI – Luminor Marina Left-Handed

Pouzdro o průměru 44 mm je z oceli, speciálně ošetřené systémem PCD, zajišťujícím velkou odolnost proti oděrkám a opotřebení. Po potažení bronzem prošlo antireflexní úpravou, strana hodinek přiléhající k pokožce je z matné oceli. Tvar pouzdra je klasický Luminor se zaoblenou lunetou, která zvýrazňuje stejně oblé rohy podložky pouzdra, masivní řemínek s ocelovou přezkou ještě zlepšuje celkovou odolnost vůči vnějším vlivům.

Proti tlaku v hloubce 300 m (hodinky jsou ve skutečnosti testovány ve 400 m) jsou hodinky chráněny obzvlášť silným safírovým sklíčkem (3,5 mm) s antireflexní úpravou. Číselník má tzv. sandwich konstrukci, která je další specialitou Panerai. Sestává ze dvou na sebe položených destiček, z nichž horní je perforovaná velkými číslicemi a hodinovými ukazateli a luminiscenční materiál je vložený mezi nimi. Tímto materiálem jsou potaženy i ručky včetně vteřinové a to umožňuje skutečně vysokou viditelnost i v noci.

Spolehlivost těchto hodinek zaručuje strojek s ručním nátahem kalibr Panerai OP II, vybavený monometalickým setrvačníkem z Gluciduru (s frekvencí 21 600 kmitů za hodinu a 56hodinovou rezervou chodu) a systémem proti otřesu Incabloc.

Hodinky jsou k dostání v exkluzivní prodejně Carollinum, Pařížská 11, Praha 1.

Cena hodinek: 147 500 Kč.