Loading color scheme

Horoskopy

Týdenní horoskopy pro 39. týden od 23. 9. do 29. 9. 2013

Vypracovala Naďa Šmídová
telefon 603 422 219
e-mail : nadamagic@seznam.cz
http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/
http://www.webpark.cz/nadasmidova/


Slunce je ve Vahách. Toto znamení opustí 23.10. a až do 22.11. bude Slunce ve Štíru.

Merkur je ve Vahách. 29.9. toto znamení opustí a až do 5.12. bude Merkur ve Štíru.

Venuše je ve Štíru kde setrvá do 7.10.

Mars je ve Lvu kde setrvá do 15.10.

Jupiter je v Raku, kde setrvá do 16.7.2014.

Saturn je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.

Retrográdní Uran je v bojovném znamení Berana.

Retrográdní Neptun pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.

Pluto je ve znamení Kozoroha.

Fáze Luny... Měsíc ubývá... V pátek 27.9. nastane v 5.56 hodin Poslední Lunární čtvrť v Raku.

 

 

Beran (21.3. - 21.4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Okolnosti vás v tomto týdnu přinutí pracovat víc hlavou, než rukama. Než se do nějaké akce vrhnete, budete přemýšlet. Je pravdou, že díky tomu neuděláte nic zbytečného, ale tím věčným rozhodováním budete trošku lidi okolo sebe rozčilovat, a co víc, než vy se rozhýbete, možná vám něco uteče pod rukama. Tak se snažte o přiměřenost, protože opatrnosti sice není nikdy dost, ale vás v tomto týdnu může uškodit!

 

Býk (22.4. - 21.5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Pokud máte pochybnosti, zda stačíte na práci, kterou se živíte, tak si ke konci týdne v duchu budete říkat, že jste prostě dobří, možná v týmu nejlepší. Jako jedno z mála znamení se totiž dokážete rozhodovat během chvilky, a tím na sebe pozitivním způsobem upozorníte nadřízené.

 

Blíženci (21.5. - 21.6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur - polarita Yang

Máte před sebou týden, ve kterém budete nepřehlédnutelní. Když už na vás náhodou nebude vidět, budete slyšet! Poradíte si v každé situaci, nikdo vás nedostane v rozhovoru do úzkých. Argumentovat budete tak chytře, že i vzdělanější lidé se raději stáhnou, protože zjistí, že by slovní spor prohráli.

 

Rak (22.6. - 21.7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna - polarita Yin

Jste-li nezadaní, a toužíte po lásce, ucelené rodině, patrně si v tomto týdnu uvědomíte, že budete muset změnit chování potažmo strategii namlouvání. Začněte od nuly - tím je myšleno skoncovat s minulostí, která vám díky negativní zkušenosti zanechala na duši šrámy. Snažte se odpojit od toho, co už nemůžete změnit, a ve vašem životě nastane obrat o 180°!

 

Lev (22.7. - 22.8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce - polarita Yang

Nápad začít něco studovat hned realizujte. Podzim je pro vás vždycky mírně stresové období, protože vám díky nedostatku Slunce začne ubývat energie, a to si mnozí z vás budou mít chuť něčím kompenzovat. Horoskop nevylučuje ani nevěru, ale když budete muset pravidelně usednout do školních lavic, na zálety vám nezbude čas.

 

Panna (23.8. - 22.9.)
Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur - polarita Yin

V následných sedmi dnech se vrhnete do akce, která dopadne úplně jinak, než bude vaše očekávání. To neskousnete, a vaše reakce bude připomínat shakespearovské "Mnoho povyku pro nic". Možná totiž přijdete o peníze, ale nebude se jednat o závratnou částku, navíc díky Slunci v sektoru příjmů je zase velmi brzo vyděláte, takže zachovat klid bude nejrozumnější řešení.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Slavíte-li v tomto týdnu narozeniny, horoskop vám doporučuje neflámovat mimo domov. Pozvěte přátele, příbuzné či kolegy k sobě domů. Jakmile se sejdete s někým v restauraci, oslava skončí veřejnou ostudou. Alespoň ob den si dopřejte klidný večer, relaxujte rozjímejte. To vás dobije energií, kterou budete potřebovat v závěru týdne k řešení dosti složitého problému.

 

Štír (24.10. - 22.11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Samo Slunce vás v tomto týdnu přinutí sestoupit do hlubin svého podvědomí, vracet se myšlenkami do minulosti. Z rozjímání vás samozřejmě vyruší nutnost pracovat, vydělávat si na živobytí, ale jakmile budete mít volno, opět se ponoříte do svého vnitřního světa. Do paměti si zapíšete, kde jste dělali chyby, a ty už nebude v budoucnu opakovat.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Velmi snadno budete v následných sedmi dnech navazovat nové kontakty. A to nejen přátelské, ale i pracovní, a jste-li nezadaní, mezi novými přáteli může být vás budoucí intimní protějšek! Vyzařovat budete do okolí auru pohody, což k vám bude přitahovat lidi jako magnet. Vám to bude lichotit, ale pokud máte trvalý vztah, dejte si pozor, protože to je jediná oblast, ve které to ke konci týdne začne skřípat, důvodem dokonce může být vaše nevěra.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn - polarita Yin

Nesnažte se sami sobě v následných sedmi dnech namluvit, že stabilita pro vás znamená vysoký příjem a pracovní postavení. S touhle životní filozofií byste si totiž ani nevšimli, že se pomalu ale jistě vzdalujete své rodině. Ke konci týdne by se atmosféra u vás doma mohla vyhrotit, a vy byste si mezi nejbližšími připadali jako na nepřátelském území.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Sice se v tomto týdnu budete tvářit jako andílci, šetřit nebudete úsměvy, ale když se vám naskytne příležitost, do lidí, kteří vám lezou na nervy svými názory, si šikovně rýpnete. Všechno vám bude procházet až do pátku, zlom nastane ve dnech víkendu. Jako Vesus vybouchne vaše drahá polovička, mnozí budete čelit partnerské krizi.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

V první polovině týdne se z vás stanou malí sobci. Aktivní budete pouze v případě, když z toho budete mít finanční zisk. Spokojení budete ale jenom několik dnů. Uvědomíte si, že touhle strategií byste mohli přijít o přízeň lidí, která máte rádi. Jen jestli to nebude pozdě, protože víkendový horoskop naznačuje hádku, a to co si na svou adresu budete muset vyslechnout, se vám na několik dnů postará o špatné spaní.

 

 

Mars

je v Raku,

kde setrvá do 19.9.

 

 

Jupiter

prochází znamením Býka.

V úterý 30.8. se otočí do retrográdního směru, a couvat bude až do 25.12.2011...

 

 

 

Saturn

je ve Vahách, 

a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 7.10.

 

 

Retrográdní 

Uran  

je v energickém znamení Berana,

kde setrvá až do 6.3.2019

 

 

Neptun

je retrográdní a

putujeoriginálním a rebelským Vodnářem.

Retrográdní směr bude mít až do 9.11.2011.

Dosvého domicilu, mystického znamení Ryb,

vpluje 3.2.2012.

 

 

Pluto

je retrográdní ve znameníKozoroha.

Do přímého směru se otočí 16.9.2011.

 

 

 

V pondělí 29.8. v 5:04 hodin

nastane Novoluní v Panně.

V dalších dnech bude Luna přibývat.

 

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem  znamení je Mars - polarita Yang

Ve všem, co se bude týkat kariéry, nadřízených a kolegů se celý týden držte hesla "důvěřuj, ale prověřuj". Jinak se zamotáte do půtek, boje o moc, a to vás tak vysílí, že prospíte celý víkend! Velký ohled berte v rodině na starší generaci, protože vaše trpělivost bude nulová, a žádné vyřčené slovo nepůjde vzít zpátky!

 

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka  - polarita Yin

V zaměstnání se nesnažte dokazovat, že vydržíte všechno. Samozřejmě že nedokážete pracovat na sto procent bez dostatečného odpočinku! Prvním upozorněním, že byste měli zpomalit bude občasné škobrtnutí na ulici. Naštěstí najdete velkou oporu v rodině, doslova vzkvétat bude v tomto týdnu i váš milenecký vztah, a máte-li děti, budete se těšit každý den na večer, protože si s nimi dokážete povídat do noci.

  

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Nevztekejte se na prodavače v obchodech, když se vám bude zdát, že jsou pomalí, to pouze vy budete mít v tomto týdnu spočítánu cenu nákupu dřív, než vůbec na pásu dojedete k pokladně. O daru, který dostanete od starších příbuzných nikomu neříkejte, protože závist některých lidí by vám pokazila upřímnou radost!

 

 

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Pokud se rozhodnete udělat nějaké úpravy na domácí půdě, dělejte to tak, aby dříve narození neměli pocit, že je vytěsňujete do menšího prostoru! Když se s vámi spojí člověk, se kterým jste se v minulosti přátelili, ale zklamal vás, a vaše cesty se rozešly, šetřete ovacemi i důvěřivostí, pokud se setkáte, protože když vás již jednou zklamal, může to udělat i podruhé! 

 

 

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Nesázejte na nového nadřízeného, a dávejte si pozor na profesní kolegy. Můžete si uškodit svou upřímností, o nikom nemluvte v humoru za zády, jinak se zamotáte nevědomky do problémů! Když vycítíte nepřátelství, že vám někdo za zády škodí, vsaďte v tomto týdnu na Střelce, ti budou vědět odkud vítr fouká, a poradí vám, jak se skrytým nepřítelem zatočit! 

 

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Nedohadujte se zkraje týdne s Býky! Pravdu budou otáčet vzhůru nohama, a vy si začnete připadat jako hlupáci! Pokud místo zvýšení platu zjistíte, že vám zaměstnavatel naopak mzdu snížil, nejdřív se zhluboka nadechněte, než věc začnete řešit, protože v afektu řeknete klidně i ostřejší slovíčko! Velkou oporou se vám stane někdo z rodiny, a zasáhne v momentu, kdy budete mít pocit, že už jste v jisté záležitosti prohráli!  

 

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení  ovládá Venuše -  Večernice  - polarita Yang

Pokud jste nezadaní, soustřeďte se v těchto dnech na ty, se kterými jste chodily do školy, znáte se již od dětství. Patrně zjistíte, že někdo z nich je do vás platonicky zamilovaný! Zadaní by si měli uvědomit, že vztah se na manipulaci nedá budovat. Čím víc budete na svou drahou polovičku tlačit, tím víc se vám začne vzdalovat!

 

 

 

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem  znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Celý týden pečlivě dodržujte pitný režim, protože nenápadné pobolívání hlavy může přejít ve velmi obtěžující permanentní migrénu! Samozřejmě se to odrazí na vašem chování. Začnete být nervózní, a když vás někdo v zaměstnání upozorní, že děláte chyby, vybouchnete. Pozorní byste měli být daleko víc při řízení auta! 

 

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Pokud máte děti, mohou vám v následných dnech připravit nejedno překvapení, a vy začnete mít pocit, že z jejich skopičin vyskočíte z kůže. Rozumné bude odložit cestování, zejména do zahraničí. Naopak se nevymlouvejte a vyrazte se pobavit s přáteli, protože tam narazíte na osůbku, která vás v budoucích měsících vždy podpoří a když bude potřeba, vytáhne vás velmi elegantně i z průšvihu.

 

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Narození okolo 27.12. by neměli ignorovat signály těla, psychiky. Když se nebudete cítit v pohodě, zajděte k lékaři, to je cesta jak nenechat zdravotní problém vygradovat do chronického onemocnění! Hlavně se snažte udržet v pozitivní rovině myšlení, a nenechte si rodinu přerůst přes hlavu. Každý ústupek by vás připravil o kousek svobody!

 

 

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Radit vám, ať si nevšímáte příbuzných a sousedů bude asi zbytečné, protože sami vycítíte, že jednají zmatečně, nedají si poradit, a navíc se můžete stát terčem jejich klepaření, přesně dle hesla "pro dobrotu na žebrotu". Vy se jim budete snažit pomoc, oni vás neposlechnou, ale nakonec na vás budou svádět svůj neúspěch. Něco se může provalit z vaší minulosti, ale to vydýcháte, a půjde-li o nevěru, někdo z přátel zasáhne, a všechno brilantně zamotá, že z toho vyjdete bez ztráty důvěry! 

 

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

V mileneckých vztazích, zejména navázaných v posledních týdnech to může skřípat díky žárlivosti, ale v manželství a v trvalých vztazích budete zažívat pohodu. To vás také motivuje ke změnám na domácí půdě, a pokud žijete společně s dříve narozenými, budou spokojeni jak vaši rodiče, tak partner, a vy konečně získáte malý prostor jenom pro sebe!