Loading color scheme

Kolekce Dunhill pro jaro/léto 2009

Pro letošní sezónu jaro/léto 2009 představuje Dunhill všestrannou kolekci oděvů jako stvořenou pro letní cestování. Speciálně ošetřené odlehčené textilie se nejen snadno zabalí do jakéhokoli zavazadla, ale především dokáží chránit před všemi rozmary letního počasí.

Dunhill - kolekce pro jaro/léto 2009 Pro náročnější muže, hledající nadčasové kousky oblečení, nabízí nová kolekce Houndstooth Check Short Travel Mac, jednoduše střižený plášť do deště s moderní a jednoduchou siluetou. Je efektní, všestranně použitelný a hodí se k džínům i k obleku na míru.

K dalším evergreenům patří Mineral Green Linen Safari Jacket, tradiční vysoce odolná cestovní bunda, která díky kvalitnímu lehkému materiálu udrží příjemnou tělesnou teplotu i v nejteplejších letních dnech a svou lehkostí je vhodná i pro vrstvení oblečení.

Dunhill - kolekce pro jaro/léto 2009 Větrovka Indigo Explorer Cagoule Jacket, která se dá jednoduše složit do velké přední kapsy, je vyrobena z čisté bavlny. Pevně tkaná vlákna zajišťují její odolnost proti vodě a větru. Indigo Blue Multi-Pocket Blouson a House Navy Raglan Blouson v jednoduchém klasickém stylu, s polyamidovou ochrannou vrstvou, chrání své nositele před nejrůznějšími povětrnostními podmínkami.

Řadu oblečení, od dokonale padnoucích obleků po neformální šortky a trička, stylově doplňuje kolekce bot, cestovních i manažerských zavazadel a dalších doplňků jako manžetové knoflíčky, kravaty, pásky, přívěsky na klíče a psací potřeby.

Inspirací pro novou kolekci byl životní styl typického britského gentlemana, to jak se prostřednictvím svého oblečení prezentuje mezi lidmi i to jak se oblékne, když si chce užít chvíli o samotě.

Kolekce Dunhill pro jaro/léto 2009 bude v prodeji od března v exkluzivní prodejně Dunhill, Pařížská 14, Praha 1.