Loading color scheme

S Dadadoo budou všichni rodiče styloví

Dadadoo - kolekce pro stylové rodiče Základní kolekce MAMA je typická svým prošíváním. Tašky jsou v bílém, stříbrném, bronzovém a černém provedení a jsou vyrobeny z jednoduše udržovatelného materiálu. Taška je rozdělena na dvě části a obsahuje několik vnitřních kapes na pleny, přebalovací podložku, menší taštičku na špinavé oblečení, pouzdro na lahev, kosmetickou taštičku a další menší kapsy na mobil, klíče apod. Pásek umožňuje nošení na rameně nebo upevnění na držadle kočárku. Kolekce DAD je stejně vybavená, odlišný je jen zevnějšek: tašky jsou bez vzoru, v robustnějším střihu, stříbrné a černé barvě.

Kolekce SWEETHEART je nejženštější: jedná se v podstatě o kombinaci kabelky a kompaktní tašky na potřeby pro miminko. Barvy jsou rozmanité: od červené a růžové po modrou, bílou a černou. Taška má rovněž několik menších a větších kapes, pojme plenky i lahev na pití a lze ji pomocí držáku také zavěsit na kočárek.

Dadadoo - kolekce pro stylové rodiče Sportovní nylonová taška z kolekce ACTIVE má mnoho detailů. Nechybí velká přední kapsa na zip s držáky na krabičku se svačinou a na lahve, plastová lžička, bryndák / dečka (napkin), přebalovací podložka, taška na záložní oblečení apod. Dá se zavěsit na kočárek a nosit na rameně. Barvy k dispozici jsou černá, hnědá a červená.

Na cesty s dětmi je možné si od firmy Dadadoo pořídit ještě i velmi příjemnou měkkou deku z umělé kožešiny o rozměrech 70 x 70 cm, která se dá použít jako podložka v kočárku nebo přikrývka. A aby toho nebylo málo, kočárek je možné miminku ověsit půvabnými látkovými ozdobami na hraní.

Všechny produkty švédské značky Dadadoo prodávají v ČR exkluzivně obchody Anna & Viktorie, www.annaviktorie.cz.