Loading color scheme

SIMPLE - jiná dimenze nakupování

SIMPLE = jednoduchý. Takový bude nákup díky aktuální nabídce oblečení a doplňků světoznámých značek soustředěných na jednom místě. Poprvé v Praze budou zastoupeny značky Lanvin, Givenchy, Balenciaga, Alexander McQueen, Chloé, Yves Saint Laurent, John Galliano a Dior Homme. Luxusní módu doplní svými svěžími modely (vytvořenými exkluzivně pro SIMPLE) mladý český návrhář Jakub Polanka úspěšně působící v Paříži, mladá francouzská značka Vanessa Bruno a stylové sportovní boty Puma Alexander McQueen.

SIMPLE = absolutní. Široký výběr oblečení, šperků, kabelek a bot doplní exkluzivní kosmetika, vonné svíčky a interiérové vůně Diptyque a Costes, pánské vůně Dior Cologne, designové kousky značky Christofle a limitované edice časopisů a knih o módě, architektuře a designu.

SIMPLE - jiná dimenze nakupování SIMPLE = jednotný. Ať už se zákazník rozhodne doplnit svůj šatník či interiér, vždy se rozhodne pro zboží nejvyšší kvality.

Součástí konceptu je také bar značky Taittinger proslulé prvotřídním šampaňským. Se sklenkou vynikajícího šumivého vína v ruce se z nakupování v concept store SIMPLE stane zážitek, který potěší všechny smysly.

Kompletní portfolio značek :

DÁMSKÁ MÓDA, OBUV, DOPLŇKY
CHLOE, LANVIN, BALENCIAGA, GIVENCHY, ALEXANDER MCQUEEN, YSL,
JOHN GALLIANO, VANESSA BRUNO, JAKUB POLANKA

PÁNSKÁ MÓDA, OBUV, DOPLŇKY
DIOR HOMME, LANVIN, BALENCIAGA, ALEXANDER MCQUEEN, YSL

KOSMETIKA, VONNÉ SVÍČKY, INTERÉROVÉ VŮNĚ
DIPTYQUE, COSTES, DIOR HOMME

DÁMSKÉ SPORTOVNÍ BOTY
PUMA - ALEXANDER MC QUEEN

PÁNSKÉ SPORTOVNÍ BOTY
PUMA - ALEXANDER MC QUEEN

DOPLŃKY
CHRISTOFLE

CHAMPAGNE
TAITINGER