Oslavte svou lásku v soukromí s pohodlím a jedinečným servisem v oceněném butikovém hotelu Villa Memories

Villa-Memories-5V obvyklém shonu a každodenním stresu se často ztrácí ze zřetele to opravdu důležité, jako je třeba kvalitně strávený čas s našimi blízkými. Ať už slavíte Valentýna, nebo dáváte přednost jiným příležitostem, dopřejte svému vztahu tolik potřebné hýčkání. Sdílejte se svou láskou společný odpočinek, zážitky a radosti a vytvořte si vzpomínky, které nevyblednou. Vydejte se do Villy Memories ležící mezi Hostýnskými vrchy a dopřejte si jedinečné zacházení, více než pětihvězdičkové služby a kvalitu, ale především soukromý ráj.

Nalaďte se na romantiku a nechte o sebe pečovat v osobitém butikovém hotelu oceněném v rámci Boutique Hotel Awards. Villa Memories se letos v Londýně stala nejlepším rodinným butikovým hotelem v Evropě a ve své kategorii se zařadila mezi čtyři nejlepší ubytovací zařízení na světě. Jedním z mnoha důvodů tohoto ocenění jsou kromě zajímavého designu inspirovaného cestami po Africe hlavě luxusní individuální služby. Zrelaxujte se v bylinkové sauně, na jedné z exkluzivních masáží, v bazénu navozujícím pocit mořské hladiny. Dopřejte si konzultace s odborníky a projděte detoxem ušitým na míru přesně pro vás. Užijte si to nejlepší jídlo od lokálních dodavatelů, vyrazte na piknik nebo se nechte dovézt na romantickou večeři do některé z doporučených restaurací v okolí. Dopřejte si dobrodružství v přírodě, a to třeba na koňském hřbetu či s adrenalinem na čtyřkolce. Anebo prostě jen usedněte k večernímu povídání se sklenkou jihoafrického vína, které vybrala přední jihoafrická sommeliérka.

V jednom z osmi stylových pokojů najdete útočiště i regeneraci. Na přání hostů tým Villy Memories speciálně vyzdobí místnost, přichystá květinovou koupel nebo například nachystá večeři při svíčkách na terase. Stačí zavřít oči a představit si svůj sen. Přijeďte si jej splnit do Villy Memories!

Villa-Memories-14
Villa-Memories-13
Villa-Memories-12
Villa-Memories-11
Villa-Memories-10
Villa-Memories-9
Villa-Memories-8
Villa-Memories-7
Villa-Memories-6
Villa-Memories-5