Módní designérka Natali Ruden navrhla pro mikrodrink Waterdrop lahev s origami motivem

WaterdropczNatali-Ruden---lahev-2Vplujte do podzimu s lehkostí bájného jeřába. Jeho motiv objevíte na nejnovější lahvi mikrodrinku Waterdrop. Jeho origami podobu zvěčnila na kvalitní skleněné lahvi s bambusovým uzávěrem módní návrhářka Natali Ruden. Jedním z cílů waterdropu je ulehčit přírodě. Proto značka nabízí zákazníkům kromě kvalitního pití skrytého v malé kostce s výtažky ze superpotravin také lahve na vodu. Díky nim můžete mít svůj nápoj vždy po ruce a vyhnete se tak nákupu zbytečných jednorázových plastů.

Podzimní novinka ve spolupráci s Natali Ruden je inspirována nejznámějším z tradičních japonských origami vzorů. Jeřáb je symbolem moudrosti a nesmrtelnosti. Toto mystické a elegantní zvíře je v mnoha asijských kulturách také spojované se štěstím. Při návrhu designu vdechla autorka do svého charakteristického geometrického pojetí vznešenost, s kterou je jeřáb spojován v orientální poezii. Technika skládání origami inspirovala módní návrhářku Natali Ruden také v její nové kolekci, kterou pod názvem Asia uvede 25. září ve Forum Karlín. Zde bude také poprvé k vidění lahev waterdrop, která ke koupi na eshopu bude již od 26. září.

Originální lahev waterdrop z borosilikátového skla s bambusovým víčkem od Natali Ruden si budete moci pořídit v setu s pěti krabičkami, každá s jinou příchutí. Lahev spolu s ručně vyráběným bambusovým carry kitem využijete také jako krásný a neotřelý dárek.

Mikrodrink Waterdrop je unikátní nápoj v malé kostce. Vitamíny a výtažky ze superpotravin v pěti chuťových variacích dopřejí vašemu tělu potřebné látky a nezatíží ho zbytečným cukrem či kofeinem. Vyzkoušejte Boost s černým rybízem, černým bezem a açaí, Relax z ibišku, aceroly a arónie, Focus vyrobený z limety, zelené kávy a baobabu, Youth s broskví, zázvorem a ženšenem a Defence obsahující výtažky z brusinky, šípku a moringy.

WaterdropczNatali-Ruden---lahev-2
WaterdropczNatali-Ruden---lahev-3
WaterdropczNatali-Ruden---lahev-1
WaterdropczLahev-Waterdrop-Natali-Ruden-v-setu-s-peti-krabickami-cena-1120-Kc
WaterdropczLahev-Waterdrop-Natali-Ruden-550-ml-cena-450-K-image-1
WaterdropczLahev-Waterdrop-Natali-Ruden-550-ml-cena-450-K-iamge-2
WaterdropczLahev-Waterdrop-Natali-Ruden-550-ml-cena-450-K---image-7
WaterdropczLahev-Waterdrop-Natali-Ruden-550-ml-cena-450-K---image-6
WaterdropczLahev-Waterdrop-Natali-Ruden-550-ml-cena-450-K---image-4
WaterdropczLahev-Waterdrop-Natali-Ruden-550-ml-cena-450-K---image-5