LETNÍ VÝBAVA NA JEDNOM MÍSTĚ

TrussardiCollection04Potřebujete pár nových letních kousků nebo se dovybavit na dovolenou a nechce se vám v těch krásných dnech běhat po obchodech? Tak si doma připravte osvěžující letní koktejl a v klidu na terase nebo zahradě otevřete počítač a naťukejte BigBrands.cz. Ocitnete se rovnou ve velkém obchodním domě v době akcí a slev. Nyní navíc s extra slevami až 85 %. A vybírejte ze „skladovek“, které můžete mít doma už druhý den.

Nepostradatelným letním kouskem jsou sluneční brýle. Chraňte své oči s kvalitními značkami, jako jsou například Gant, Guess, Calvin Klein nebo Lacoste… Do města i na pláž se vám budou hodit bavlněná trička a mikiny s efektními potisky Trussardi Collection.

U moře nebo u rybníka určitě využijete pohodlné plátěnky nebo pantofle značky Paez. Je to vlastně stylová verze tradiční argentinské obuvi, samozřejmě z kvalitních přírodních materiálů. Nebo klikněte na elegantní a hravou kolekci značky Vices. Jemné páskové sandálky z eko kůže rozsvítí každý outfit ať už míříte do práce nebo si užíváte romantický večer na pláži.

Vices03
Vices04
Vices02
Vices
TrussardiCollection03
TrussardiCollection04
TrussardiCollection02
TrussardiCollection
Paez02
Paez