KNIŽNÍ TIP PRO NASTÁVAJÍCÍ MAMINKY: Těhotenství a porod Průvodce české ženy od početí do šestinedělí

Thotenstv-a-porodPraktický průvodce celým obdobím těhotenství od zkušené porodní asistentky! Kniha Těhotenství a porod je určena všem budoucím maminkám a jejich partnerům, kteří se chtějí zodpovědně ujmout své rodičovské role. Autorka Magdalena Mikulandová v knize vychází z českého prostředí, a především svých bohatých zkušeností. Pracuje mnoho let jako soukromá porodní asistentka a svým citlivým a lidským přístupem předává v knize těhotným ženám podrobné informace jak o jejich fyzickém a psychickém stavu a nastávajících proměnách v jejich těle, tak o předpokládaném vývoji a zdravotním stavu dítěte i průběhu porodu.

Magdalena-MikulandovMagdalena Mikulandová nejprve pracovala jako porodní asistentka a sálová sestra v nemocnici. V roce 1993 tuto práci vyměnila za profesi soukromé porodní asistentky a založila Studio pro ženy, aby jako jedna z prvních v České republice změnila celkový přístup k těhotným a rodícím ženám. Mezi její klientky patří i mnoho známých osobností. „Je to už 11 let, co jsem laskavé a profesionální prostředí Studia pro ženy s radostí využívala. Ale tak jako se nezapomíná porod, nezapomíná se ani, pokud vám ho někdo s péčí učinil klidný a byl vám oporou. A to se díky Magdaleně Mikulandové přesně stalo,“ vzpomíná na dobu svého těhotenství herečka Tereza Kostková.

V současné době Magdalena a její Studio pro ženy pečuje o ženy všech věkových kategorií. V pobočkách v Praze, Karlových Varech a Říčanech v příjemném, moderním prostředí poskytuje odborné a specializované služby v porodnictví a gynekologii, dietologii, speciální metodu léčení funkční ženské sterility, kojenecké masáže a plavání, cvičení pro miminka, batolata, děti do 4 let a jiné fitness aktivity pro ženy. K dispozici jsou i kurzy hubnutí metodou Metabolic Balance, které kromě žen často navštěvují i muži.