Proměňte svůj domov v chrám klidu s vůněmi z Private Collection

Kde jinde můžete volně dýchat a být sami sebou, když ne doma? Provoňte svůj byt či dům unikátními vůněmi v podobě svíček, vonných tyčinek a interiérových parfémů z kolekce Private Collection, díky kterým si dopřejete maximální relaxaci a pocit luxusu. V bílé a černé variantě se zlatou pečetí propůjčí nová kolekce vašemu domovu přepychovou atmosféru.

Těšte se z každodenních radostí a propadněte elegantním svíčkám s obsahem sedmdesáti procent přírodního vosku. Vyberte si jedinečnou a komplexní vůni vetiveru, svěžího bergamotu, hřejivé ambry, citrusového kardamomu, sladkých fíků, vzácného agaru, dřevitého kadidla nebo exotických plodů goji. Dopřát si můžete klasickou velikost luxusní svíčky nebo výjimečnou XL variantu se třemi knoty pro sedmdesát hodin lahodné vůně.

Potěšte se voňavými tóny i bez nutnosti zapalovat svíčky. Takové pohodlí vám dopřejí vonné tyčinky v elegantních parfémových lahvích. Svému obývacímu pokoji, vstupní hale či koupelně můžete propůjčit vůni vetiveru, bergamotu, kadidla, ambry a fíků. Svým designovým vzhledem vonné tyčinky skvěle doladí váš interiérový dekor. Třetí variantou je rozprášit v místnosti interiérový parfém s vůní fíků, kardamomu nebo agaru ze vzácného stromu agarwood.
Jedinečné plné vůně okamžitě vytvoří příjemné domácí prostředí. Nadechněte se komfortu a luxusu s kolekcí Private Collection!