Montéři a montérky oblékají stylové montérky

Nejoblíbenějším oblečení montérů i montérek jsou nepochybně montérky. Mají je v arsenálu pracovních oděvů nejen zedníci, truhláři, instalatéři, automechanici, elektrikáři, ale i domácí kutilové a kutilky. Nabídka je v dnešní době tak obrovská, že si vybere snad úplně každý. Podle čeho montérky vybrat?

Montérky na míru
Víte, pro jakou činnost budete montérky používat? Podle toho je i vybírejte. Pro běžné domácí použití, v dílně, na zahradě nebo v garáži vám budou stačit levnější montérky. U některých profesí je ale nutné sáhnout po dražších modelech, které budou například odolné proti žáru, chemikáliím, olejům nebo chladu, hodit se můžou montérky s reflexními prvky, montérky neprořezné, antistatické a na zimu montérky zateplené. Počasí si nevybíráme, proto je dobré se na něj připravit. Nepromokavé a větruvzdorné montérky vám vevnitř budou k ničemu, ale venku vám občas zachrání kůži. Často se modlíte nebo si lámete hlavu nad plány stavby? Tak to jistě na svých montérkách oceníte zesílená kolena a lokty.

Druhy montérek
Možnosti jsou obrovské, a tak v regálech prodejců pracovních pomůcek nenarazíte jen na klasické tmavě modré montérky, jako tomu bylo kdysi, ale můžete si vybírat. Montérkové kalhoty do pasu i s laclem, montérkové kraťasy, blůzy, bundy a vesty, montérkové kombinézy nebo dokonce montérky s odepínacími rukávy a nohavicemi na léto, to všechno dnešní moderní kutil ve skříni má.

Pánské, dámské i dětské montérky
Ptali jsme se odborníků na řemeslo, domácích kutilek i malých mechaniků, jaké jsou jejich oblíbené značky montérek. Jaké vybrali?

Montérky EMERTON
Když sáhnete do regálu pro montérky této značky, jediné, čeho budete litovat, že jste si nevzali dost peněz na dvoje nebo troje, bundu, kraťasy a kombinézu. Značka EMERTON je totiž zárukou kvality u všech pánských, dámských i dětských pracovních oděvů, které vyrábí.

Montérky DESMAN
Udělejte si místo ve skříni, protože ceny pracovního oblečení této značky vás nenechají z obchodu odejít jen s montérkami, ale odnesete si i bundu, kraťasy, kombinézu, vestu a další stylové kousky. Dámská pracovní bunda nebo kalhoty za 280 Kč? No nekupte to! K tomu i pár dětských a pánských hadříků a jde se makat.

Dámské montérky Yowie
Yo wi – totiž – jo vy ještě neznáte kolekci dámských montérek Yowie? Tak to koukejte rychle dohnat. Pak, že žena nemůže být v montérkách sexy. Růžové nebo hráškově zelené montérky s květinovým vzorem v rozparcích… Dámy, čekaly jsme dlouho, ale tohle pracovní oblečení stojí za to začít zahradničit nebo se občas otočit v garáži.

Dětské montérky ARDON Cool trend
Oblékněte do montérek i malého pomocníčka. Dospělácké barvy nechte rodičům. Děti milují pestré oblečení, a když ho navíc mohou zašpinit, budou ho chtít nosit všude. Které dítě by se nechtělo stát jeho oblíbeným hrdinou Bořkem stavitelem?

Zamilujte si nový obchod s oblečením, které v obchoďáku nenajdete. Osvěžte svůj šatník novými funkčními kousky, které vám skvěle poslouží při práci i ve volném čase. U TOMIS CZ najdete všechno, co hledáte.

www.tomiscz.cz