Fler Offline - 110 Fler tvůrců nabídne to nej ze své tvorby naživo!

Na jediný víkend se největší český online portál s handmade odpojí - Fler bude zkrátka Offline. 4. a 5. března více než 110 tvůrců nabídne svou tvorbu naživo na pražské Balabence a každý tu bude moci poznat své oblíbené tvůrce naživo. Představí se největší hvězdy Fleru z mnoha oblastí - šperkaři, designéři, návrháři, keramici, tesaři... Nabídka bude tak pestrá, jako je Fler sám.

Fler Offline je za devět let existence teprve druhou akcí, kterou jinak typicky online portál pořádá a slibuje: Bude to velké! V nově zrekonstruované a prostorné Hale C Balabenka budou o víkendu 4. - 5. března návštěvníci nakupovat ve dvou patrech, na téměř 2500 m2 od tvůrců, kteří jsou jinak jen málokdy k zastižení offline. Mnoho tvůrců totiž pro Fler Offline udělalo výjimku a vůbec poprvé budou prodávat naživo. Přijďte je podpořit a udělejte si radost handmade!

Organizátoři věří, že ve více než stovce stánků padne něco do oka snad každému návštěvníkovi. A pokud nevyhovuje barva, velikost nebo vzor, není nic jednoduššího, že se na místě s tvůrcem dohodnout a pak si speciálně pro vás vyrobený kousek koupit od tvůrce přes Fler.cz. Ať už je vaše parketa dámská či pánská móda, šperky, kabelky, dětské oblečení, handmade hračky nebo třeba kartonový nábytek, bude se Vám na Offline líbit.

To podstatné a k zapsání do diáře je ale jisté už teď: Fler Offline, Hala C Balabenka (Drahobejlova 15, Praha 9), 4. - 5. března 2017, 10.00 - 19.00, vstup zdarma.