ŠPEJLE V PRAZE

Unikátní koncept bistra kombinuje kvalitní suroviny s humorem

Máte rádi místa s vtipem, skvělým interiérem a lahodným jídlem? Špejle je přesně taková. Unikátní koncept bistra vychází z oblíbených chlebíčků, coby rychlého a kvalitního jídla, které je vhodné v jakoukoli denní i noční dobu. Češi mají chlebíčky ve svém DNA, stejně jako humor. Knedlozelovepřo jako chlebíček? Ano. Výborný! Ale také s kozím sýrem, prosciuttem, pestem, červenou řepou, studené, slané i sladké! Nabídka bistra se mění podle sezóny i denní doby, tedy snídaně, oběd i večeře, vždy však na špejli.

Nováček na české gastro scéně má promyšlený nejen koncept, ale také minimalistický, funkční interiér s industriálními prvky. Špejle se jí rukama a umyvadla najdete proto hned na několika místech přímo v bistru. Skříňky připomínající školní šatny ukrývají zásuvky s nabíječkami na mobilní telefony. Za konceptem stojí parta zkušených gastronomů a jejich léty nasbírané zkušenosti se zde zúročují v té nejlepší podobě. Není proto divu, že také nápojový lístek uspokojí i náročné hosty, rukopis slavného pražského Bugsy’s baru se zde nezapře. Nechybí zde výborně připravená káva, domácí kvašené limonády, koktejly, pivní speciály a pečlivě vybraná vína včetně sektů a Champagne. Pýchou podniku je jedna z nejširších nabídek chuťových variací Gin & Tonic v Praze. 

Bistro Špejle, Jindřišská 16, Praha 1 má otevřeno od 8 do 23 hodin a nabízí možnost ochutnat z velké palety chutí, přestože zde nemají žádné menu. Vše si vybíráte očima a sami se obsluhujete, navíc neplatíte za jídlo, nýbrž za nasbírané špejle. Nezbývá než dodat: dobrou chuť.

Dostali jste z toho chuť na pořádný oběd nebo svačinku? Zkuste objednat u našeho partnera!