Bree přináší kabelky se vzorem hadí kůže

image002Pokud chcete zvolit tuto sezónu elegantní ale trochu netradiční kabelku, volte Bree s hadím potiskem. Bree přináší své oblíbené kabelky v hadím provedení. Vybrat můžete z klasické hnědobílé kůže či z barvené temně modré. Pokud chcete váš jednoduchý outfit ozvláštnit, hadí kabelka je ideálním řešením.

image001Ikonický vzor hadí kůže v barvě taupe/brown a ikonický tvar i objem této mnohostranné kabelky připomíná minimalismus 60. let, který dbal na detaily i praktičnost – k dokonalosti vypracovaný vzhled s futuristickým lookem. Na BREE Icon Bag dominují elegantní linie, jednoduchost a sofistikované detaily. I když BREE Icon Bag se svým stylem a kvalitou zaujme na první pohled, nikdy nebude prvoplánově křičet o vaši pozornost. Icon Bag je prostě ikonická.

BREE Icon Bag je vyrobena z měkké přírodní kůže se zvrásněným povrchem, který je ošetřen voskovou vrstvou; materiál: zrnitá hovězí kůže. Má odnímatelný 3/4-řemen, 2 držadla; zavírání na zip a bohaté vnitřní vybavení, které užijete nejen ve městě, ale i na cestách.

Icon Bag má ideální objem i tvar, a ať už vás bude doprovázet kamkoliv, pokaždé pojme vše, co na svých cestách budete potřebovat. Vyměnitelné Change It! popruhy, krásně sladěné s novými barvami poskytnou ještě větší prostor pro vaši kreativitu.