Vyjádřete svou osobnost prostřednictvím šperků

Hodinky-Sheen-obchod-Chrono-Fashion-Arena-Prague-Outlet-pvodn-cena-10-990-K-outletov-cena-5490-KLidé se zdobí od pradávna. Původně šlo především o primitivní kresby na kůži nebo funkční spony do oblečení či vlasů. Ty byly s přibývající řemeslnou zručností stále zdobnější. Později už se vytratila i jejich původní funkce a zůstaly pouze předměty, které zdobí. Šperky jsou dodnes jakýmsi symbolem krásy a elegance. I když jsou nošeny jako doplněk outfitu, lze ze zvoleného kousku vyvodit i něco o vás. Pro inspiraci nebo nový příspěvek do vaší domácí klenotnice navštivte Fashion Arena Prague Outlet.

Máte ráda minimalismus a čistý design? Tím snáz skombinujete doplňky s oblečením. Minimalistické šperky jsou nejuniverzálnější, pokud jsou kvalitně a nápaditě zpracované. Pak se nemusíte se bát výraznějšího oděvu. Vedle nešlápnete například s perlami nebo broušeným kamenem na jednoduchém řetízku.

Pokud jste ráda extravagantní a ráda vystupujete z řady, vybírejte z komplikovanějších doplňků. Vždy ale dávejte pozor, aby ve výsledku vše nepůsobilo překombinovaně. Někdy je totiž méně více. Pokud začnete výběr outfitu u šperku, všímejte si jeho hlavní myšlenky nebo nápadu. Ať už jde o variace tvarů, materiálů nebo barev, promítněte některý z atributů i do oblečení. Pokud chcete šperk akcentovat, volte jednobarevné oblečení a subtilní obuv a kabelku.

Typicky mužským šperkem jsou hodinky. Jejich výběr je pro řadu mužů během na dlouhou trať. Nejuniverzálnějšími modely jsou ty ručičkové s menším množstvím informací na ciferníku. V těch se současně jejich nositel také lépe orientuje. Pokud chcete vsadit na osvědčenou klasiku, doporučujeme vám hodinky s kovovým náramkem, který má dlouhou životnost a nadčasový styl.

Set-prsten-Orchidee-Swarovski-Fashion-Arena-Prague-Outlet-pvodn-cena-6990-K-outletov-cena-4893-K
Pivesek-Bohemia-Krystal-Fashion-Arena-Prague-Outlet-pvodn-cena-825-K-outletov-cena-413-K
Prsten-Swarovski-Fashion-Arena-Prague-Outlet-pvodn-cena-4990-K-outletov-cena-3493-K
Nunice-Mango-Fashion-Arena-Prague-Outlet-pvodn-cena-299-K-outletov-cena-199-K
Nramek-Pandora-Fashion-Arena-Prague-Outlet-pvodn-cena-7920-K-outletov-cena-4280-K
Nramek-Klenoty-Aurum-Fashion-Arena-Prague-Outlet-pvodn-cena-3810-K-outletov-cena-2667-K
Nhrdelnk-Swarovski-Fashion-Arena-Prague-Outlet-pvodn-cena-3190-K-outletov-cena-2233-K
IMG2062
Nhrdelnk-Armani-Outlet-Fashion-Arena-Prague-Outlet-pvodn-cena-3870-K-outletov-cena-2340-K
Hodinky-Sheen-obchod-Chrono-Fashion-Arena-Prague-Outlet-pvodn-cena-10-990-K-outletov-cena-5490-K