Módní doplňky

Reflexní batohy a tašky Ucon Acrobatics Satellite buďte pořádně vidět ve dne v noci!

Německá designová značka Ucon Acrobatics, která je kultovní zejména mezi vyznavači urbanistického stylu, uvádí na trh speciální edici batohů a tašek z voděodolného reflexního polyesteru. Série Satellite dovádí k dokonalosti ideové zaměření Ucon Acrobatics na minimalistický progresivní design s propracovanými praktickými funkcemi. Kvalitní reflexní materiál batohů Satellite je pro svého nositele současně zárukou bezpečnosti i atraktivním stylovým prvkem.

Číst více

Vidět a být viděn znamená nosit kvalitní trendy brýle

Prestižní světové značky vědí, čím upoutat zákazníka. Je to především kvalita, dokonalá řemeslná práce, nejnovější technologie a přitažlivý design. To platí i v oboru oční optiky. Pokud se více takových značek sejde na jedné adrese, výběr brýlí bude sice zdlouhavější, ale jistě narazíte na ty pravé obroučky. Společnost OPTIK Žilka představuje ve své aktuální nabídce vedle jiných také nejnovější kolekci dánské značky Ørgreen, nazvanou Quantum, která v sobě ukrývá nejvyšší úroveň technologie používané v brýlovém designu.

Číst více

VÁNOCE S FREYWILLE

ČISTÝ PERFEKCIONISMUS
Vymyšlené ve Vídni s velkou láskou k detailům. Doplňky FREYWILLE z 18-karátového zlata jsou nejlepší a skutečně luxusní volbou při výběru dárku. Tyto šperky symbolizují čistou dokonalost a vydrží věčnost. I proto jsou jako stvořeny pro výjimečnou osobu. Brilantní diamanty, zlato a unikátní zářivý smalt přinášejí tu správnou jiskru do svátečné sezony.

Číst více