České trenýrky El.Ka rozzáří šuplík se spodním prádlem celé rodině

ElKatrenyrkyVíte, co vám 100% zlepší den? Když ráno otevřete šuplík se spodním prádlem, ze kterého se na vás budou smát pestré barvy a veselé vzory. A právě to je vizí značky El.Ka, která vyrábí české trenýrky pro páry i pro celou rodinu. Kromě každodenního prádla, které je super pohodlné na spaní i domácí lenošení.

Že jsou trenýrky jen pro chlapy? Ty od značky El.Ka rozhodně ne. Jsou 100% bavlněné a tak pohodlné, že si je zamiluje celá rodina. A je jen na vás, jestli každý vyjádříte svoji osobnost vlastní barvou a vzorem, nebo se sladíte do jednoho. Trenýrky El.Ka můžete nosit místo kraťásků na domácí povalování nebo na spaní a muži samozřejmě i jako spodní prádlo.

Kromě klasických trenýrek El.Ka nabízí také pánské boxerky nebo dámské kraťásky a tílka. Určitě si vyberete, i pokud zrovna nefandíte zářivým barvám a veselým vzorům, ale když jim jednou dáte šanci, už nebudete chtít jinak. El.Ka přichází 2x ročně s novou kolekcí a k tomu ještě připravuje oblíbené vánoční, velikonoční nebo valentýnské edice.

ElKatrenyrky
ElKarodina
ElKaboxerky
ElKakratasky