El.Ka loungewear: pohodlné a stylové prádlo na domácí (le)nošení

ElKakratasky429KcKdyž jdeme ven, obvykle se oblékneme do hezčího oblečení a upravíme se. A co doma? I tam si můžete připadat hezká a zároveň se cítit pohodlně. Loungewear, neboli domácí oblečení od české značky El.Ka dokazuje, že pohodlí a styl se dá snadno skloubit a že i doma vám to může slušet.

V létě si pohodlí užijete v kraťáskách ušitých z kombinace bavlny a MicroModalu s příměsí elastanu. MicroModal je přírodní vlákno vyrobené z celulózy buku. Povrch má hladký jako hedvábí, je neuvěřitelně měkký a skvěle absorbuje vlhkost, což v létě obzvlášť oceníte. Obsah bavlny zase zaručuje pevnost materiálu. Kraťásky El.Ka jsou skvělé na domácí nošení a lenošení, ale i na spaní. Vybrat si můžete z 10 různých barevných provedení.

Dámské kraťásky, 429 Kč
Dámská tílka značky El.Ka jsou vyrobená z 93 % MicroModalu a 7 % elastanu, těžko si představit něco pohodlnějšího. Na výběr je černá nebo bílá varianta, abyste je mohli jednoduše sladit s kterýmikoli kraťásky a trenýrkami El.Ka.

Dámská tílka, 409 Kč
S tílkem, kraťásky a trenýrkami El.Ka bude vaše loungewear výbava kompletní. A nově ji dokonce seženete ve výhodném setu sladěném do barvy. Vybrat si můžete ze šesti svěžích barevných kombinací.

ElKazluty-set990Kc
ElKakratasky429Kc
ElKadamskekratasky429Kc