DESIGUAL - DÁMSKA KOLEKCE PODZIM/ZIMA 18

DesigualWAW18CZpdfStrnka1Obraz0001Nová kolekce Desigual ctí umění, a to, že každá žena může být sama sebou. Je určena pro různé příležitosti. Inspirace designérů vychází z přírody, nových forem umění, spojování kultur a dalekých míst, jejichž vliv je cítit v kolekcích Arty, Patch a Ethnic. Kolekce Arty zobrazuje hru ptáků, ovoce a květiny na jednoduchém pozadí, kde vynikne jejich přirozená krása. Bundy zdobí barevné tahy štětců a trička osvěžují každodenní vzhled třásněmi, záplatami a květy. Šaty koketují s transparentností.

DesigualWAW18CZpdfStrnka2Obraz0001Kolekce Patch je inspirovaná vintage šátky a méně barevným potiskem v černé a bílé. Příjemné jsou tu drobné detaily i výraznější zvířecí potisk (tygr, liška, kůň, ...). Dodávají život a harmonii. Nechybí třásně a lesklejší tkaniny. Najdete zde fenomenální hru s asymetrií.

Kolekce Ethnic se hra s kontrasty v potiscích inspirovaných Indonésií. Japonsko-peruánská fúze na některých modelech přináší skutečně překvapivý výsledek. Mickey Mouse je středem pozornosti. Přehlédnout nelze například klasickou bundu, která stála u zrodu značky.

V nabídce bude i malá kolekce Coca-Cola, kde se klasické staré logo objeví na bundách, topech a košilích.

Denim je hvězdou sezóny, a to v barvách jako je hnědá, tmavomodrá i zelená. Chlupaté detaily v oblasti límců a výšivky dodávají nezaměnitelnou sofistikovanost.