adidas Originals by Rita Ora kolekce pro podzim a zimu 2014

Lahůdkou pro milovníky neotřelé pouliční módy bude na podzim roku 2014 nejnovější kolaborace značky adidas Originals se zpěvačkou, herečkou, modelkou a módní ikonou Ritou Orou. V pošmourných měsících rozzáří ulice nová kolekce trendy barvami a jedinečným stylem.

Stejně jako Rita Ora, jež se proslavila svým nekompromisním pojetím módy a nezapomenutelnými hudebními spolupracemi, i adidas Originals v jejím podání srší nekonečnou energii a originálním duchem. V kolekci pro podzim a zimu 2014 figurují klasické střihy adidas Originals, na nichž se razantně podepsaly Ritiny ostré nůžky. Znovu sešité kousky navíc oživují zářivé neonové barvy.

Rita tímto zahájila spolupráci, která potrvá tři sezóny a která je založená na společné oblibě v porušování pravidel a rebelské povaze. Rita ke kolaboraci uvedla: „Tato spolupráce vznikla na základě sdílené lásky k pouliční módě a vzájemného porozumění. Já jsem vždy byla fanynkou adidas Originals a inspirovala jsem se nebojácností této značky vytvářet nové věci. Pracovala jsem velmi pečlivě na tom, abych do každého kousku v aktuální kolekci otiskla něco ze sebe, mojí hudby, mojí kariéry a mého života. Jsem na kolekci velmi hrdá a neskutečně se těším, až ji předvedu mým fanouškům!“