JEDINEČNÁ KOSMETIKA S VŮNÍ ANGLIE OD BAYLIS & HARDING

Domdeco-Baylis-amp-Harding-kolekce-Fuzzy-DuckZvlněná krajina posetá pastvinami a medově zbarvenými městečky a vesnicemi, to je Cotswolds, oblast nacházející se na západě Anglie. Právě tady můžeme narazit na jeden z nejútulnějších lifestylových hotelů všech dob - The Fuzzy Duck. Typické britské stavení se stalo inspirací kosmetické značce Baylis & Harding, která podle něj pojmenovala celou svou pánskou i dámskou kolekci.

Fuzzy Duck je plná luxusních kosmetických sad i home-decor doplňků, které vás zaujmou nejen stylovým gentlemanským vzhledem, ale i mimořádnou cenovou dostupností a omamnou vůní. Podmanivá kombinace cedrového dřeva a šalvěje bude spolehlivým společníkem na vašich cestách po domovině i širém světě.

Kromě příjemného hotelu se v městečku Cotswolds nachází i typická anglická hospůdka - Fuzzy Duck Armscote, kde míchají ty nejlepší koktejly! Pokud máte v lásce gin, určitě si oblíbíte kolekci Pink Gin Fizz, jež vás ochromí svou jemnou květinovo-ovocnou vůní a elegantním designem jako stvořeným pro večerní dámský dýchánek.

Domdeco-Baylis-amp-Harding-Vonn-difuzer---Rov-fizz-200ml-548-K
Domdeco-Baylis-amp-Harding-Vonn-svka-ve-skle---Rov-fizz-127oz-426-K
Domdeco-Baylis-amp-Harding-Pnsk-Sada-Pee-o-vousy---Cedrove-devo-a-alvj-360-K
Domdeco-Baylis-amp-Harding-kolekce-Fuzzy-Duck