Čistící řada kolekce The Ritual of Namasté dodává základ každodennímu rituálu péče o pleť

RitualsczThe-Ritual-of-Namaste-Radiant-Glow-Cleansing-Balm-100ml-rozjasnujici-cistici-balzam-cena-480-Kc-imageDůkladnou každodenní péči o pokožku je snadné opomenout. Kolekce The Ritual of Namasté však proměňuje rutinu na něžný rituál, díky němuž budete věnovat pozornost každému kroku. A protože všechno začíná u perfektně vyčištěné pleti, má čistící kosmetika v kolekci The Ritual of Namasté velký prostor. Produkty dodávají pokožce přírodní sílu moringy a lotusu, bojují proti každodennímu znečištění a zanechávají kůži hladkou, rozzářenou a osvěženou.

Začněte ráno vyčištěním a ochranou s čistící pěnou, která odstraňuje nečistoty z pórů a hydratuje pleť. Zvolit můžete též jemné čistící pleťové mléko či jemný čistící olej se směsí avokádového, olivového, sezamového, makadamového a slunečnicového oleje. Pleť tak zůstane i po aplikaci hydratovaná a zklidněná.

Zahajte večerní rituál s micelární vodou 3v1, která odličuje, hydratuje a rozjasňuje pokožku. Zbytky make-upu a další nečistoty jemně odstraní také čistící gelový balzám. obsahuje mandlový, sezamový, slunečnicový olej a zanechává tak pleť jemnou a čistou. Pro dokonalý efekt použijte čistící krémovou emulzi. Vmasírujte ji do vlhké pokožky a jednoduše opláchněte nános celého dne. Poslední nečistoty z pleti odstraňuje pleťové tonikum. Tento produkt obsahuje také zklidňující aloe vera.

Dopřejte si více času na péči o svou pleť a rozšiřte své víkendové rituály. Použijte rozjasňující pleťový peeling, který odstraňuje odumřelé buňky a pomáhá tak dobré hydrataci. Použijte obnovující pleťovou masku, která navrací pleti její pružnost a regeneruje buňky. Díky květu šafránu, ovocným kyselinám a divokému indigu je výborným pomocníkem při mastné a aknózní pleti a hodí se pro pleť s prvními vráskami či pigmentovými skvrnami. Čistící wonder maska se podílí na hloubkovém vyčištění a vyhlazení pokožky. Marocký jíl, kaolín, bambusové uhlí a mořské bahno příznivě působí na mastnou a problematickou pleť.

Kolekce The Ritual of Namasté je vhodná pro všechny typy pleti, od mladé po zralou pokožku. Kromě čistící řady o pokožku pečuje hydratační řada, rozjasňující řada, řada proti vráskám a speciální řada pro citlivou pleť. The Ritual of Namasté vrací pokožce přirozenou krásu, respekt a dodává jí harmonii přírody.

RitualsczThe-Ritual-of-Namaste-Velvety-Smooth-Cleansing-Foam-125-ml-jemna-cistici-pena-cena-335-Kc
RitualsczThe-Ritual-of-Namaste-Skin-Brightening-Face-Exfoliator-75-ml-cena-335-Kc
RitualsczThe-Ritual-of-Namaste-Silky-Soft-Cleansing-Oil-150ml-cistici-olej-cena-480-Kc
RitualsczThe-Ritual-of-Namaste-Radiant-Glow-Cleansing-Balm-100ml-rozjasnujici-cistici-balzam-cena-480-Kc-image
RitualsczThe-Ritual-of-Namaste-Renewing-AHA-Glow-Mask-50ml-cena-795-Kc
RitualsczThe-Ritual-of-Namaste-Radiant-Glow-Cleansing-Balm-100-ml-rozjasnujici-cistici-balzam-cena-480-Kc
RitualsczThe-Ritual-of-Namaste-Radiant-Glow-Cleansing-Balm-100ml-rozjasnujici-cistici-balzam-cena-480-Kc
RitualsczThe-Ritual-of-Namaste-Purifying-Charcoal-Wonder-Mask-50ml-cena-795-Kc
RitualsczThe-Ritual-of-Namaste-Purifying-Charcoal-Wonder-Mask-50-ml-cena-795-Kc
RitualsczThe-Ritual-of-Namaste-Miracle-3-in-1-Micellar-Water-250ml-micelarni-voda-3v1-cena-335-Kc