PŘIČICHNĚTE KE SLADKÉ VŮNI MANDLONÍ V NOVÉ ŘADĚ LE PETIT OLIVIER!

Domdeco-Le-Petit-Olivier-Mandlov-kvtKvětinové vůně nás každé jaro dokonale okouzlí, a proto se jimi snažíme obklopovat na každém kroku. Roční období se však znenadání přehoupne a my máme v tu ránu pocit, že se těch nádherných rozkvetlých tónů dočkáme zase až příští rok. Nenechte se však vyvést z omylu, v Domdecu totiž nádherné květy pučí celý rok! Tentokrát vás jistě potěšíme zcela novou květinovou řadou z dílny francouzské značky Le Petit Olivier, která se rozhodla do svých produktů zařadit tóny úchvatného mandlového květu.

Detoxikační kosmetická řada pro péči o pleť byla navržena k ochraně pleti proti globálním znečištění ovzduší, se kterým se v dnešní době bohužel hojně setkáváme. Kouř, smog, výfukové plyny, ale i UV záření mají vliv nejen na náš zdravotní stav, ale samozřejmě i pokožku a pleť, která může být oslabená, podrážděná nebo citlivá. Složení výrobků obsahuje více než 90% ingrediencí přírodního původu. Najdete tu jak antioxidační a ochrannou mandli a její květ, tak i cizokrajnou léčivku s názvem moringa olejodárná, která je známá svými hydratačními a vyživujícími vlastnostmi.

Nádherný, elegantní design zdobící 6 nových pečujících produktů charakterizuje čistotu, ochranu a křehkou ženskost. Pleť můžete vyčistit krémem nebo peelingovým gelem, potřebné živiny dodat pěnící maskou či denním krém/gelem, oční okolí obnovit rozjasňujícím gelem nebo se v parném dni osvěžit pleťovou vodou, která vás omámí nádhernou květinovou vůní. To vše bez parabenů, silikonů, fenoxyethanolu nebo alkoholu!

Domdeco-Le-Petit-Olivier-rozjasujc-on-gel---Mandlov-kvt-15ml-286-K-wwwdomdecocz
Domdeco-Le-Petit-Olivier-osvujc-pleov-voda---Mandlov-kvt-50ml-312-K-wwwdomdecocz
Domdeco-Le-Petit-Olivier-istc-peelingov-pleov-gel---Mandlov-kvt-75ml-143-K-wwwdomdecocz
Domdeco-Le-Petit-Olivier-Mandlov-kvt