JEANNE EN PROVENCE PÉČE O POKOŽKU PLNÁ KVĚTIN A NÁDHERNÝCH VŮNÍ

Domdeco---Jeanne-en-Provence-luxusn-mdlo---Pivokov-vla100g-120K

Francie je proslulá nejen svými romantickými zákoutími, ale především rozkvetlými loukami a nepřekonatelnými vůněmi. Kousek od Mekky všech parfumérů, města Grasse, se zrodila rodinná značka Jeanne en Provence, která ve svých produktech skrývá to nejlepší z místního života – vůně, ty nejkvalitnější ingredience a milý design. Díky českému e-shopu Domdeco můžete mít kousek Francie doma i vy.

V nedávné době došlo v Jeanne en Provence k zásadním změnám. Pozornost si zasloužily nejen obaly, které jsou nyní rozkvetlejší, barevnější a více moderní, ale především složení všech produktů. V krémech na ruce, tekutých i tuhých mýdlech, tělových mlécích a parfémovaných vodách můžete nalézt minimálně 95 % látek přírodního původu. Jeanne en Provence je značkou ctící krásy francouzské přírody, respektující přírodu a základní lidské hodnoty.

Kromě kvalitního složení se produkty pyšní jemnými květinovými vůněmi rozkvetlých pivoněk, divokých růží, poklidné levandule nebo jasmínu, tlumenějšími akcenty zralých oliv či medu a nabíjejícími tóny svěží verbeny. Sprchové gely jsou navíc nově nahrazeny výživnými oleji, díky nimž získá vaše pokožka opravdovou sametovou hebkost.

Domdeco---Jeanne-en-Provence-vivn-sprchov-olej---Bambucke-mslo-a-med-250ml-163-K
Domdeco---Jeanne-en-Provence-tekute-mdlo---Tajemstv-jasmnu-500ml-240-k
Domdeco---Jeanne-en-Provence-tlove-mleko---Verbena-a-Citron-250ml-249-K
Domdeco---Jeanne-en-Provence-luxusn-mdlo---Pivokov-vla100g-120K
Domdeco---Jeanne-en-Provence-krem-na-ruce---Levandule-75ml-107K