Kolekce The Ritual of Namasté pečuje o pleť s úctou k přírodě a k přirozené kráse

RitualsczThe-Ritual-of-Namaste---image-5Věnujte něžnou pozornost své pleti. Dopřejte jí respekt a harmonii přírody. Objevte novou kolekci pleťové kosmetiky The Ritual of Namasté, která se stará o přirozenou krásu. Všech pět řad produktů této kolekce obsahuje přírodní nebo přírodně odvozené přísady. Díky nim si z každého kroku péče o pokožku vytvoříte jedinečný rituál, který respektuje přírodu a vaši vlastní krásu.

Pro jemné čistění a odličování zvolte čistící řadu, jíž položila základ moringa a lotus. Společně odolávají každodennímu znečištění a zanechávají pokožku klidnou a osvěženou. Vaším nepostradatelným společníkem se stane například micelární voda 3v1, kterou lze použít na mytí obličeje, jako odličovač i jako toner a je skvělým řešením pro cestování.

Hydratační řada využívá kromě síly lotusu také indickou růži. Díky nim je pokožka vyhlazená, jemná a obnovená. Účinným řešením z této řady je například 24 hodinový hydratační gel, který můžete použít ve dne i v noci nebo jako podkladový krém pod make-up. Kromě intenzivní hydratace navíc pomáhá chránit pleť přírodními antioxidanty.

Rozjasňující řada je určená pro pleť s prvními jemnými vráskami. Květ šafránu obsahující antioxidanty a lotus s vyhlazujícími účinky se postarají o regeneraci a rozjasnění. Zvolte například jedinečnou sedmidenní kúru proti stárnutí ve zpevňující ampuli. Díky aktivnímu koncentrátu je pleť okamžitě rozzářená a pružnější.

O zralou pleť se stará řada proti vráskám. V ní obsažený pupečník asijský zvyšuje elasticitu a jemnost a lotus vyhlazuje a zjemňuje. Jednou z hvězd této řady je regenerační olej vyhlazující mimické vrásky. Směs olejů a přírodních látek pomáhá zpevnit, vyhlazovat a uvolňovat pokožku.

RitualsczThe-Ritual-of-Namaste-Revitalizing-Radiance-Anti-Aging-Night-Cream-rozjasnujici-nocni-krem-50-ml-cena-895-Kc
RitualsczThe-Ritual-of-Namaste-Restoring-Face-Oil-regeneracni-olej-na-oblicej-30-ml-cena-960-Kc
RitualsczThe-Ritual-of-Namaste-Radiant-Glow-Cleansing-Balm-100-ml-rozjasnujici-cistici-balzam-cena-480-Kc
RitualsczThe-Ritual-of-Namaste-Purifying-Charcoal-Wonder-Mask-50ml-cena-795-Kc
RitualsczThe-Ritual-of-Namaste-Mild-Cleasing-Milk-250-ml-cistici-mleko-cena-315-Kc
RitualsczThe-Ritual-of-Namaste-Intense-Hydrating-Serum-30-ml-cena-875-Kc
RitualsczThe-Ritual-of-Namaste-Gentle-Cleansing-Foam-150ml-jemna-cistici-pena-cena-335-Kc
RitualsczThe-Ritual-of-Namaste-Firming-Ampoule-Boosters-7X2ml-770-Kc-image
RitualsczThe-Ritual-of-Namaste-First-Essence-For-Radiance-150-ml-cena-665-Kc
RitualsczThe-Ritual-of-Namaste-Firming-Ampoule-Boosters-2ml-cena-za-7x2-ml-770-Kc