Himalaya Tajemství krásné pleti indických žen

Pro krásnou a zdravou pleť by se Vaším kosmetickým nejlepším přítelem měl stát peeling Himalaya z indické rostliny Nimba a výživný hydratační nemastný krém Himalaya.

Indická farmaceutická společnost Himalaya Herbal Healthcare byla založena již v roce 1930 a čerpá ze zdroje systému medicíny Ajurvéda staré 5 000 let. Tato přírodní kosmetika získala své jméno podle nejvyššího pohoří Himalájí. Po celá staletí byly totiž Himaláje ztělesněním touhy člověka odemknout tajemství přírody. Reprezentují čistotu a vznešené ideály. Je proto samozřejmostí, že území Himalájí je zdrojem mnoha bylin, které jsou použity při výrob kosmetiky Himalaya.

Himalaya čistí peeling z Nimba

Čístí pleť a zbavuje pokožku mrtvých kožních buněk. Se speciálním složením pro problematickou pleť zabraňuje vzniku akné. Obsahuje výtažky z indické rostliny Nimba, která je dobře známa pro své antibakteriální vlastnosti, zabraňuje vzniku akné, absorbuje přebytečný kožní maz a do hloubky čistí ucpané póry. Kurkuma (indický šafrán) působí jako antiseptikum, které omlazuje a rozjasňuje pleť. Valchářská hlinka ochlazuje a zklidňuje pokožku.